Genel Bilgiler

Halıların İnsan Sağlığına Etkisi

Halıların İnsan Sağlığına Etkisi

Evimizde geçirdiğimiz zaman içerisinde ayaklarımızla, elimizle sürekli temas halinde olan halılarımız kirli olduğunda sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Halılar evdeki tozu içerisinde toplayan, kolaylıkla bakteri üreten ev ürünleridir. Hayatımızın büyük bölümünü üzerinde geçirdiğimiz halılarımızı yılda en az 3 kez yıkanmasını tavsiye ederiz.

28 Ocak 2020
Detaya Git
Halı Yıkamada Ne Kullanıyoruz?

Halı Yıkamada Ne Kullanıyoruz?

Gözde halı yıkama firması olarak halı yıkama işleminde bitkisel halı şampuanları kullanmamızın yanı sıra dezenfektan işlemi uygulayarak %100 hijyenik bir hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin sağlığını önemsediğimiz için doğal ürünler kullanmaktayız. Halılarınız Gözde halı yıkama ile güvenilir ellerde!

29 Nisan 2020
Detaya Git
Halı Yıkama Zamanının Geldiği Nasıl Anlaşılır?

Halı Yıkama Zamanının Geldiği Nasıl Anlaşılır?

Halıların kullanımı sonrası halı yıkama hizmeti almanın sağlığımız ve hijyen açısından gerekli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Peki halıların yıkama zamanının geldiğini nasıl anlarız? İlk olarak en uzun şartlarda bile uzmanlar bu süreyi 6 periyotluk zaman dilimi olarak belirtmektedir. Gözde halı yıkama olarak bizler de halılarınızı yılda 3 kez temizliğe göndermenizi öneririz.

29 Nisan 2020
Detaya Git
Halı Yıkama Aşamaları

Halı Yıkama Aşamaları

İçerisinde toz barındıran, kolay bakteri üreten halılarımızı belli sürelerde halı yıkama fabrikasına vererek temizliğini genel olarak sağlamaktayız. Çoğu tüketici halı yıkama nasıl yapılır? sorusunun cevabı hakkında bilgi sahibi olsa bile, bazı kullanıcılarımız halı yıkama aşamaları hakkında soru sorma gereği duyuyorlar. Biz de halı yıkama temizleme nasıl yapılır? konusunu yayarak sizlere belirtmek istedik.

01 Mayıs 2020
Detaya Git
Halı Temizliği Rehberi

Halı Temizliği Rehberi

Binlerce kullanıcı en iyi halı temizliği püf noktaları hakkında bilgi sahibi olmak için internet ortamında, çevresine sorarak bilgi sahibi olmaktadır. Sağlıklı bir halı temizliği hakkında sizlere belli başlı püf noktaları bu yazımız içerisinde belirteceğiz.

01 Mayıs 2020
Detaya Git
Koronavirüse Karşı Halı Yıkama

Koronavirüse Karşı Halı Yıkama

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp bütün Dünya üzerine yayılan, bir çok kişinin hayatını kaybetmesine yol açan Korona virüs malesef varlığını sürdürmeye devam ediyor. Uzmanlar Coronavirüs'e karşı Hijyen, Sağlık, Temizlik konularında dikkat edilmesi gerektiği hususlarını önemle vurgulamaktadır. İnternet üzerinde haber sitelerinde "Temizlenmeyen halılar koronavirüse kapı açıyor, Halılara Koronavirüs temizliği gibi haberler yer almaktadır.

04 Mayıs 2020
Detaya Git
Halı Yıkama Bilgilendirme

Halı Yıkama Bilgilendirme

Gözde halı yıkama firması olarak siz İstanbul halkına %100 hijyenik, sağlıklı, organik ürünler kullanarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bizim gözümüzde halı yıkama temizliği titizlik ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Tüketici memnuniyetini sağlamak, müşterilerin sağlığını göz önünde bulundurarak bir hizmet veren, bu hizmet anlayışını bozmayan firmamız ayrıca koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmetleri de vermektedir.

04 Mayıs 2020
Detaya Git
Özel Halı Yıkama

Özel Halı Yıkama

Özel halı yıkama hizmeti sunan fabrikamız halılarınıza cinslerine göre ayrı yıkama yöntemi uygulayarak farkını ortaya çıkarıyor. Halı yıkama işlemleri özel işlemlerdir. Halı yıkama hizmeti aldığınız firmanın uzman ekibiyle profesyonel hizmet sunması çok önemlidir.

07 Temmuz 2020
Detaya Git
Öykü Halı Yıkama

Öykü Halı Yıkama

Öykü halı yıkama fabrikası, İstanbul Avrupa yakası bölgelerine halı yıkama hizmeti vermekte olan, şişli halı yıkama hizmetiyle ön planlarda yer alan bir halı yıkama fabrikası olduğunu görebilirsiniz

06 Kasım 2020
Detaya Git
aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com