Genel Bilgiler

29 Nisan 2020
Halı Yıkamada Ne Kullanıyoruz?

Halı Yıkamada Ne Kullanıyoruz?

Gözde halı yıkama firması olarak halı yıkama işleminde bitkisel halı şampuanları kullanmamızın yanı sıra dezenfektan işlemi uygulayarak %100 hijyenik bir hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin sağlığını önemsediğimiz için doğal ürünler kullanmaktayız. Halılarınız Gözde halı yıkama ile güvenilir ellerde!

Halı yıkama işlemi kapsamlı bir hizmettir. Halılar öncelikle adresten alınır, toz alma işlemine girer, cinslerine göre ayrılan halılar için ayrı yıkama yöntemleri ve şampuanlar seçilir, halı yıkama işleminden sonra halılarınız güçlü sıkma makinesiyle içinde su kalmayacak şekilde sıkılır, su ile tamamen ayrılmış olan halınız kapalı kurutma odasına alınır, kurumuş olan halılar kalite kontrol bölümüne alınarak leke inceleme, hav süpürme işlemleri uygulanır. 

Halı yıkama işleminde yapılabilecek en ufak bir hata halınızda geri dönüşü olmayan sorunlların ortaya çıkmasına neden olabilir. Halılara yanlış yıkama işlemi uygulandığında halı canlılığını kaybedebilir, dokuları zarar görebilir, renk salabilir, iplerinde kopma yaşanabilir. Yazmış olduğumuz ortaya çıkabilecek sorunlara baktığımızda halı yıkama profesyonellik gerektiren bir hizmettir diyebiliriz. Sizler de bu tür ortaya çıkabilecek sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız halı yıkama firması seçerken dikkatli olmalısınız.

Organik ürünlerle halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, Gözde halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Servis bölgelerimiz sitemizde yer alıyor olup, sadece İstanbul bölgesine hizmet verdiğimizi tekrar belirtmek isterim. 

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com