Genel Bilgiler

04 Mayıs 2020
Koronavirüse Karşı Halı Yıkama

Koronavirüse Karşı Halı Yıkama

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp bütün Dünya üzerine yayılan, bir çok kişinin hayatını kaybetmesine yol açan Korona virüs malesef varlığını sürdürmeye devam ediyor. Uzmanlar Coronavirüs'e karşı Hijyen, Sağlık, Temizlik konularında dikkat edilmesi gerektiği hususlarını önemle vurgulamaktadır. İnternet üzerinde haber sitelerinde "Temizlenmeyen halılar koronavirüse kapı açıyor, Halılara Koronavirüs temizliği gibi haberler yer almaktadır.

Evlerimizde, işyerlerimizde kullandığımız halılar, Sürekli olarak temas halinde olduğumuz koltuklar tozu ve kiri içine hapseden, bakteri oluşumuna açık eşyalardır. Tabikide genel olarak hepimizin içinde bir kuşku oluşmaktadır. Halılarım temiz, steril bir ortamda mı yıkanıyor? Halı yıkama işleminden sonra virüs dışarıdan evime gelirse? gibisinden bir çok soru işareti akıllarda oluşmaktadır. Aklınıza takılan soru işaretlerini gelin beraber yok edelim.

Gözde halı yıkama firması olarak halı yıkama işlemini sistematik bir şekilde gerçekleştirmenin yanısıra, %100 hijyenik bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama işleminde halılarınız fabrikaya geldiğinde doğal bitkisel özlü şampuanlar kullanılmakla beraber halılarınıza dezenfektan işlemi de uygulanmaktadır. Ayrıca Koltuk yıkama hizmeti alan kullanıcılarımızın evlerinde arkadaşlarımız maske, eldiven kullanarak koltuk temizliğini sağladıntan sonra aynı şekilde dezenfektan işlemi uygulamaktadır. Gözde halı yıkama firması olarak sağlığınızı önemsiyoruz.

Herhangi bir risk görmeseniz de halı yıkama işlemlerinizi belirli periyotlarda gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Koronavirüs riski olmasa da sağlık açısından halı temizliği önemlidir. Halınız poşetli bir şekilde dezenfekte edilmiş bir halde kapınıza getirilerek tarafınıza teslim edilir. 

İstanbul bölgesine halı yıkama ve temizleme hizmeti veren fabrikamız içerisinde hassas ve titizlik çerçevesi dahilinde profesyonel bir çalışma sergilenmektedir. Sizlerde bilgi almak, hizmet almak için 0541 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Saglıklı günler dileriz. #HayatEveSigar

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com