Beşiktaş halı yıkama firmaları arasında yer alan Gözde halı yıkama fabrikası siz İstanbul halkına profesyonel ekibiyle ve son teknolojik araçlarıyla kaliteli hizmet vermektedir.Halılarının kirli olarak teslim edildiği, halıların yırtık olarak teslim edildiği gibi şikayetleri duymaktan biz bıktık! siz hala halı yıkama firması denemekten sıkılmadınız mı? Bir kez bizden hizmet aldıktan sonra, bizden vazgeçemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlara, doğal ürünler kullanarak sizlere kaliteli hizmetin kapılarını açıyoruz.

Beşiktaş bölgesinde oturuyorsanız ve halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız ücretsiz servisimizin olduğu bölgelere göz atabilirsiniz. Beşiktaş ücretsiz halı yıkama servis bölgeleri; Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi,  Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi,  Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi,  Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi,  Yıldız Mahallesi şeklindedir. Güleryüzlü personeli ve yaptığı profesyonel temizlik hizmetinden dolayı bizimle çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinesinde doğal halı şampuanları ile yıkanmakta, yıkama işleminin ardından sıkma işlemine geçilir ve sonrasında halılarınız kapalı kurutma odasına asılarak kurumaya bırakılır. Kurumuş olan halılar paketleme işlemi sırasında dezenfektan işlem uygulanır ve dağıtıma hazır hale getirilir. Sizin için oluşturduğumuz randevu saatine, uygunluk durumuna göre dağıtım işlemi gerçekleşir.

DİĞER PROJELER

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com