Şişli halı yıkama fabrikaları arasında müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlayan Gözde halı yıkama fabrikası, Şişli bölgesinin bütün semtlerine halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama hizmetleri vermektedir.

Her bölgede olduğu gibi Mecidiyeköy Şişli bölgesinde de tavsiye üzerine halı yıkama istekleri almaktayız. Halı yıkama ve diğer temizlik hizmetleri konusunda tavsiye edildiğimizi duymak işimizde başarılı olduğumuzun bir göstergesidir. İşimizi severek ve titizlikle yapmaktayız.

Gözde halı yıkama olarak siz değerli İstanbul halkına temizlik, yıkama hizmetleri sunmaktayız. Temizlik sonrasında ürünlere dezenfektan işlemi de uygulanmaktadır. Evimizin hem güzelliğini ön plana seren, hem de sağlığımızı direk olarak etkileyen halılarınızı usta ellere teslim edin. Son teknolojik araçlarla, Profesyonel ekibimizle derinlemesine temizlik işlemi yapıyoruz.

Halı yıkama ve diğer yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için 0 (541) 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

DİĞER PROJELER

aciyoruz arasinda ardindan asilarak atabilirsiniz besiktas biktik birakilir bizden bizimle bolgeleri dogal edildigi emin etiler firmasi fiyatlari hali halilarin halilariniz hizmet hizmetin islem islemi isleminin istanbul kaliteli koltuk mahallesi memnun olarak oldugu olusturdugumuz ortakoy perde profesyonel randevu sikilmadiniz siz son stor temizleme temizlik teslim ucretsiz uygun yatak yikama yildiz zebra
created at TagCrowd.com